Universalių medinių vasarnamių gamyba

Medinis namelis sode greitai taps Jūsų svajone, kai išgirsite apie juos šiek tiek daugiau. Europoje pripažinti „Eurodita“ surenkami sodo nameliai vis dažniau linksniuojami gamintojų ir pirkėjų, kaip šiuolaikiškas ir patikimas sprendimas sodui bei sklypui. Medinių vasarnamių gamyba užsiima nemažai tarptautinių  įmonių, tačiau daugiau kaip 20 metų patirties turinti „Eurodita“ čia lygių, praktiškai, nesutinka. 

 

„Eurodita“ gaminami mediniai vasarnamiai atitinka griežčiausius kriterijus, todėl jų tarnavimo laikas itin ilgas. Renkamės tik geriausios rūšies medžiagas. Mūsų surenkami rąstiniai sodo nameliai gaminami iš obliuotos sibirinės eglės rąstų, todėl jie ne tik puikiai atrodo, bet ir ilgai tarnauja. 

 

Esame išbandę daugybę gamybos metodų, todėl žinome, kaip tinkamai padaryti darbus ir kaip juos atlikti išnaudojant mažiausiai sąnaudų. Taupydami savo klientų pinigus renkamės kokybę ir kainą suderinančius produktus. Patikimam sodo nameliui pagaminti naudojame itališkas technologijas, vokišką furnitūrą ir lietuvišką kompetenciją. 

 

„Eurodita“ medinių vasarnamių gamyba labiausiai išsiskiria tuo, jog mes labai vertiname savo klientus ir jiems kuriame unikalius produktus. Žinome, jog standartinių baldų gamyba masiškai štampuojant produktus atneša nemažai pelno, tačiau tai neatneša pasitikėjimo. Mes prie kiekvieno savo gaminio prisiliečiame patys. Su savo rąstiniu nameliu ir Jūs gausite rankų darbo duris bei langus, kurie jau bus sumontuoti su visa reikalinga įranga. 

 

Norime užtikrinti, kad kiekvieno kliento mūsų kataloge lauktų išsvajotas sodo namelis, todėl gaminame skirtingų storių (28 mm, 45 mm, 58 mm ir 70 mm) sodo namelius, lengvai pritaikomus įvairiose klimato juostose ir skirtinguose fonuose. Žinome, kad kiekvienas pirkėjas yra unikalus, todėl nesuradusiems savo svajonės kataloge, taip pat esame pasiruošę padėti. Išsakykite savo lūkesčius ir pagal individualų užsakymą sukursime surenkamą modernų ir prabangų sodo namelį būtent Jums!